10 am
10 am
10 am
10 am
10 am
10 am
10 am
11 am
11 am
11 am
11 am
11 am
11 am
11 am
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm
02 pm
02 pm
02 pm
02 pm
02 pm
02 pm
02 pm
03 pm
03 pm
03 pm
03 pm
03 pm
03 pm
03 pm
04 pm
04 pm
04 pm
04 pm
04 pm
04 pm
04 pm
05 pm
05 pm
05 pm
05 pm
05 pm
05 pm
05 pm
06 pm
06 pm
06 pm
06 pm
06 pm
06 pm
06 pm
07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm

Stage 1

Sascha Braemer

10:00 am-12:00 pm

Joseph Capriati

12:00 pm-03:00 pm

Solomun

03:00 pm-05:00 pm

Carl Cox

05:00 pm-07:00 pm

Sven Väth

07:00 pm-10:00 pm

Stage 2

Chris Wood & Meat

11:00 am-01:00 pm

tINI

01:00 pm-02:45 pm

Karotte

02:45 pm-05:00 pm

Marco Carola

05:00 pm-07:30 pm

Ricardo Villalobos

07:30 pm-10:00 pm

Stage 3

Teenage Mutants

12:00 pm-03:00 pm

David Mayer

03:00 pm-05:00 pm

Lexy & K-Paul Live

05:00 pm-06:00 pm

Moonbootica

06:00 pm-08:00 pm

AKA AKA feat. Thalstroem Live

08:00 pm-10:00 pm

Stage 4

SHDW & Obscure Shape

10:00 am-12:00 pm

Klaudia Gawlas

12:00 pm-02:00 pm

Gregor Tresher Live

02:00 pm-03:00 pm

Monika Kruse

03:00 pm-05:00 pm

Sam Paganini

05:00 pm-07:30 pm

Chris Liebing

07:30 pm-10:00 pm

Stage 5

Amir

12:00 pm-02:00 pm

Butch

02:00 pm-04:00 pm

andhim

04:00 pm-06:00 pm

Dominik Eulberg

06:00 pm-08:00 pm

Karotte

08:00 pm-10:00 pm

Stage 6

Th;en

10:00 am-12:00 pm

John Lemon b2b Le Worschté

12:00 pm-02:00 pm

Jermaine Dotson

02:00 pm-04:00 pm

Alex Hawn

04:00 pm-06:00 pm

Matchy & Bott

06:00 pm-08:00 pm

Anthony Rother XDJ Set

08:00 pm-10:00 pm

AKA AKA feat. Thalstroem

Day 1 08:00 pm-10:00 pm Live // Stage 3

Alex Hawn

Day 1 04:00 pm-06:00 pm // Stage 6

Amir

Day 1 12:00 pm-02:00 pm // Stage 5

andhim

Day 1 04:00 pm-06:00 pm // Stage 5

Anthony Rother XDJ Set

Day 1 08:00 pm-10:00 pm // Stage 6

Butch

Day 1 02:00 pm-04:00 pm // Stage 5

Carl Cox

Day 1 05:00 pm-07:00 pm // Stage 1

Chris Liebing

Day 1 07:30 pm-10:00 pm // Stage 4

Chris Wood & Meat

Day 1 11:00 am-01:00 pm // Stage 2

David Mayer

Day 1 03:00 pm-05:00 pm // Stage 3

Dominik Eulberg

Day 1 06:00 pm-08:00 pm // Stage 5

Gregor Tresher

Day 1 02:00 pm-03:00 pm Live // Stage 4

Jermaine Dotson

Day 1 02:00 pm-04:00 pm // Stage 6

John Lemon b2b Le Worschté

Day 1 12:00 pm-02:00 pm // Stage 6

Joseph Capriati

Day 1 12:00 pm-03:00 pm // Stage 1

Karotte

Day 1 02:45 pm-05:00 pm // Stage 2Day 1 08:00 pm-10:00 pm // Stage 5

Klaudia Gawlas

Day 1 12:00 pm-02:00 pm // Stage 4

Lexy & K-Paul

Day 1 05:00 pm-06:00 pm Live // Stage 3

Marco Carola

Day 1 05:00 pm-07:30 pm // Stage 2

Matchy & Bott

Day 1 06:00 pm-08:00 pm // Stage 6

Monika Kruse

Day 1 03:00 pm-05:00 pm // Stage 4

Moonbootica

Day 1 06:00 pm-08:00 pm // Stage 3

Ricardo Villalobos

Day 1 07:30 pm-10:00 pm // Stage 2

Sam Paganini

Day 1 05:00 pm-07:30 pm // Stage 4

Sascha Braemer

Day 1 10:00 am-12:00 pm // Stage 1

SHDW & Obscure Shape

Day 1 10:00 am-12:00 pm // Stage 4

Solomun

Day 1 03:00 pm-05:00 pm // Stage 1

Sven Väth

Day 1 07:00 pm-10:00 pm // Stage 1

Teenage Mutants

Day 1 12:00 pm-03:00 pm // Stage 3

Th;en

Day 1 10:00 am-12:00 pm // Stage 6

tINI

Day 1 01:00 pm-02:45 pm // Stage 2